NGJARJE E RENDE NE DAJÇ TE SHKODRES, JA ÇFARE U NDODHI 3 PERSONAVE NGA RRUFEJA

Një grua ka humbur jetën dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e goditjes nga rrufeja.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Dajç te Shkodres.

Të plagosur nga rrufeja kanë mbetur Ndok Vija dhe Cin Lukaj, ndërsa ka humbur jetë bashkëshortja e këtij të fundit.

Dy të lënduarit po transportohen me urgjence ne spitalin e Shkodres.

Lexoni dhe kete

KRIMI NE SHKODER, QYTETARET: TE RIKTHEHET DENIMI ME VDEKJE

Vrasja e dyfishtë në qytetin e Shkodrës një ditë më parë ka tronditur jo vetëm …