Tuesday , 18 December 2018

NGJARJE E RENDE NE SHIROKE, NJE FEMIJE…

Nje ngjarje e rende sapo eshte rregjistruar ne zonen e Shirokes.

Nje femije ka rrezikuar te mbytet prane lumit “Zalli Bardhe”.

Identiteti i femijes nuk behet ende i ditur nderkohe ne vendngjarje kane mberritur ambulanca dhe policia.

Femija ka qendruar per disa minuta nen uje deri ne momentin qe i eshte dhene ndihma e pare. Tani, ai ndodhet ne spitalin e Shkodres ne gjendje te rende, per shkak se ka konsumuar shume uje.

Lexoni dhe kete

AKSIONI NDAJ FISHEKZJARREVE DHE LENDEVE PLASESE

Plot 1136 subjekte të tregtimit të mjeteve piroteknike dhe fishekzjarreve, si dyqane të ndryshme, markete, …