NGJARJET E RENDA NE FILLIMVIT, SHKODRANET PESIMISTE PER 2016

Ky fillim viti eshte shoqeruar me ngjarje te renda ne te gjithe vendin. Nderkohe qe edhe Shkodra nuk mbeti pa u prekur nga keto ngjarje.Vrasje te shumta ne vetem pak dite, qe do te benin qe edhe qytetaret te ndiheshin pesimiste per vazhdimesine ketij viti duke patur parasysh qe vetem ne ditet e para te 2016-es ndodhen shume ngjarje te renda.

Vete qytetaret shkodrane kane deshire te kene nje vit me te mire por ngjarjet e fundit i kane bere at ate ndihen pesimiste.

2016 nisi me nje bilanc lufte, me nje numer te madh te vraresh dhe me aksidente,duket se kjo gje ka ndikuar drejtperdrejt tek qytetaret te cilet reagimet per keto ngjarje jane te shumta. Nderkohe qe te gjithe shpresojne qe ky vit te mos vazhdoje ashtu sic ka nisur.

Lexoni dhe kete

RRITJA E ÇMIMIT TË NAFTËS, KONFINDUSTRIA KUNDËR BALLUKUT

Konfindustria shprehet e shqetësuar lidhur me nismën e fundit të Ministres së Infrastrukturës dhe Energjisë, …