Wednesday , 25 April 2018

NJE AUTOVETURE BENZ KA DALE NGA RRUGA DHE KA RENE NE LUMIN MAT.

Nje autoveture Benz ka dale nga rruga dhe ka rene ne lumin Mat.
Afer lumit eshte gjetur nje shtetas i pajete qe dyshohet se mund te jete drejtuesi i mjetit. Dalja nga rruga në rrugen dytësore Pllanë-Rrubik.

Automjeti tip “Benz” me targa AA 272 JN.

Policia e ka nxjerr mjetin tani ne ane te lumit dhe ska konstatuar njerez te tjere brenda ne mjet

Mjeti ka qene ne levizje nga Miloti ne drejtim te fshatit Berzane
viktima: Viktor Marku nga rubiku

Lexoni dhe kete

KAPET ME 3 PAKO ME LENDE NARKOTIKE, ARRESTOHET 26-VJEÇARI

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur arrestimijn e një 26-vjeçari që tentoi të kalojë …