Sunday , 29 November 2020

OPERACIONI HIGH ARRESTOHEN SHPERNDARESIT E KOKAINES

Nj operacion policor i koduar “High” sht finalizuar me sekuestrimin e rreth173.6 gr lend narkotike e fort e dyshuar kokain. Dy jan personat e arrestuar nga policia, t cilt ishin shprndarsit e kokains.

N prangat e policis kan rnAbdyl Canga, 22 vje dheAleks Shpendi, 28 vje, t dy banues n Shkodr. T dy kta shtetas bnin shprndarjen e lnds narkotike gjat orve t mbrmjes npr lokalet e Shkodrs.

Gjat kontrollit t ushtruar ju gjetn dhe u sekuestruan n cilesin e provs materialenj sasi prej 173.6 gram lend narkotike e dyshuar kokain,100 000 lek t reja,2 aparate celular si dhe1 peshore eletronike e vogel.

Lexoni dhe kete

AKSIDENT I RËNDË NË PUKË, HUMB JETËN DREJTORI I INSPEKTORIATIT TË MBROJTJES SË PYJEVE NË SHKODËR, MARK NDOU

Një aksident tragjik është regjistruar në Iballë të Pukës. Është ndarë nga jeta Mark Ndou …