Tuesday , 25 February 2020
Breaking News

“OPOZITA PO JEP NJË ZGJIDHJE PËR KRIZËN POLITIKE”

Opozita po mundohet të japë një zgjidhje për krizën politike në vend, por kjo zgjidhje kërkon kohen e mjaftueshme. Shprehet kështu kryetari i Partisë Demokratike Shkodër, Xhevdet Amuli, teksa ishte i ftuar në emisionin “Mirëmëngjes” në Tv Rozafa.

Po, përse janë ndalur protestat e opozitës? Për këtë Amuli thekson:

Sipas Amulit, kushti i PD vijon të jetë i njëjtë për largimin e kryeministrit Rama për të shkuar më pas në zgjedhje të parakohshme.

Lexoni dhe kete

META: DO MARRIM ME QETËSI ÇMONTIMIN E GRUSHTIT TË SHTETIT

Pjesëmarrës në këtë grusht shteti është vetë qeveria dhe gjysmë-parlamenti. Presidenti Ilir Meta ka vijuar …