Breaking News

“OPPORTUNITY GROUP” FESTON 5-VJETORIN E KRIJIMIT

Kompania “Opportunity Group” ne qytetin e Shkodres ka festuar mbremjen e se Premtes 5-vjetorin e krijimit. Ne nje mbremje festive, punonjes te kesaj kompanie kaluan momente te gezueshme me njeri tjetrin. Nen ritmin e muzikes, ku te ftuar ishin kengetare te njohur ne vendin tone, ato u bene pjese e nje mbremje festive.

Por, perveç festes u shperndane edhe cmime te ndryshme, ku edhe me kryesori ishte dhurimi i nje makine, qe u fitua nga nje nga punonjesit e kesaj kompanie.

Perfaqesesues te kompanise treguan objektivat e vitit te ardhshem dhe ato cfare jane arritur kete vit.

Festa me punonjesit e kesaj kompanie ka nisur qe mbremjen e se Premtes duke zgjatur deri ne oret e para te mengjesit te kesaj te Shtune. Qe ne fakt, duhet theksuar se nuk eshte hera e pare qe kjo kompani organizon te tilla mbremje festive per punonjesit e kompanise.

Lexoni dhe kete

BLEGTORIA NE PRAG FALIMENTI

Edhe pse Shqipëria ka një terren të përshtatshëm për të zhvilluar blegtorinë, sektori nuk po …