Saturday , 25 November 2017

ORGANIZIMI I PROÇESIT TE ANALIZES SE ZGJEDHJEVE TE 25 QERSHORIT

Edhe ne Malesi te Madhe, ashtu si ne te gjitha deget e tjera te Partise Demokratike ne vend, ka nisur organizimi i strukturave dhe percaktimi i grupit te punes qe me pas vijon me kryerjen e analizes se rezultatit te zgjedhjeve te 25 qershorit ne kete bashki. Mbledhja u zhvillua pasditen e se Premtes ne ambjentet e selise se PD-se Malesi e madhe, ku mori pjese edhe i deleguari i kryetarit te PD-se Basha per qarkun e veriut, Kreshnik Çollaku. Ai u shpreh i angazhuar qe ky proces te zhvillohet me cdo anetar te partise dhe secili te shpreh verejtjet e tij.

Ne mbledhje pervec kreu te PD-se Malesi e Madhe, Anton Kokaj, moren pjese edhe perfaqesues te kesaj force politike ne Malesi te Madhe.

Lexoni dhe kete

DREJTORET E SPITALEVE, REAGON SPAHIA: EMERIME PARTIAKE

Pas publikimit të listës së drejtorëve të rinj të spitaleve në vend nga ministria e …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin