Wednesday , 18 September 2019

OSHEE, qytetaret presin me ore te gjata edhe diten e diel per te paguar faturat!

Radht vijojn te jen prezent pran sherbimit ndaj klientit n qytetin e Shkodr. Edhe pse sht dit e diel dhe sherbimi ndaj klientit duhet t ishte pushm ndodh e kundrta pasi kan mbetur dhe 6 dit nga afati prfundimtar pr shlyerjen e fatura t prapambetura t energjis elektrike. Qytetart pohojn se kan or dhe dit q presin pas dyerve pr t paguar kto fatura te energjise elektrike, gjithashtu qytetaret vn theksin tek numri I vogel I sporteleve qe ndodhen ne metropolin verior.

Kan mbetur vetm 6 dit koh pr t prfituar zbritjen me 80% t kamatvanesave pasi pas 28 shkurtit nuk do t kt asnj lshim pr debitort. Edhe pse ka radh n zyrat e OSHEE-se afati nuk do t ndryshoj pr shkyerjen e faturave t prapambetura.

Lexoni dhe kete

“Aaa KUSH ASHT N’DERË” NË TEATRIN “MIGJENI” ME 11 DHE 12 SHTATOR

Mjeshtëri i Madh Sandër Ruçi rikthehet nga Amerika në Shkodër për të organizuar recitalin e …