Breaking News

PAKETA ANTI-SHPIFJE, BASHA: DO ANULLOHET SAPO PD TË VIJË NË PUSHTET

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka kërkuar “Mea Culpa” në emër të PD-së për ato që kanë ndodhur këto 30-vite. Basha duke folur për projekt ligjin e paketës anti-shpifje ka deklaruar se është i gatshëm të zotohet që në javën e parë që PD vjen në pushtet ky ligj edhe nëse miratohet do të anulohet.

Kreu i Partisë Demokratike, në fund të takimit të tryezës së thirrur nga ai dhe opozita jashtë parlamentit, u ka bërë thirrje të gjithë faktorëve politikë, jopolitikë dhe shoqëror që të bashkohen në këtë iniciativë për të kundërshtuar projektligjin për mediat.

Lexoni dhe kete

BASHA TAKON KREUN E KONFINDUSTRISË

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim me kreun e Konfindustrisë, Gjergj …