Thursday , 6 October 2022

PARAQITJA NË CONFERENCE LEAGUE DHE SEZONI I RI, FLET TRAJNERI I VLLAZNISË

Në një konferencë për mediat, trajneri i Vllaznisë Mirel Josa, ka analizuar përfaqësimin e kuqebluve në Conference League. Josa tha se skuadra ka nevojë për përmirësime…

Josa ka folur edhe për sezonin e ri futbollistik, ku theksoi se Vllaznia është gati për luftë, por duhet merkato…

Kuqeblutë do të zhvillojnë një mini fazë përgatitore për 1 javë në Pogradec, në prag të sezonit të ri.

Lexoni dhe kete

MERKATO TE VLLAZNIA

Merkato te Vllaznia vijon të jetë e hapur, por këtë herë nuk bëhet fjalë për …