Wednesday , 21 October 2020

PARTIA DEMOKRATIKE DEGA SHKODR, DEKLARAT PR MEDIAT

kapur nga paniku i humbjes s zgjedhjeve t 21 Qershorit, Deputett e Partis Socialiste t Qarkut Shkodr, do dit e m shum po bhen qesharak.

Sipas tyre, Voltana Ademi nuk ka ide, dhe se sht kopje e Lulzim Bashs.

I premtuat punsim Shkodranve, ndrsa zyrn e prbashkt q hapt me qllim pritjen e qytetarve e mbyllt.

Pse?

Pse nuk prisni m qytetar n ato zyra, apo jeni lodhur nga krkesat e tyre pr mbajtjen e premtimeve?

Pse i rritt taksat?

Pse i burgost shqiptart pr drita?

Cilat jan premtimet tuaja pr legalizim pronash, apo do merrni pr shembull familjen Kolgegaj, s cils nuk i ktheni pronn e trashguar dhe t fituar me gjyq?

Premtoni shum, por realisht na tregoni deri tani far keni br q banort e ksaj Bashkie t jetojn t qet dhe t ken mirqenie?

Sa keni punuar q t rrisni cilsin e jets n kt qytet?

Tani ju doli gjumi dhe keni filluar t flisni duke krkuar votn e Shkodranve, pasi keni qen nn hijen e t fortve t partis dhe miqve t Edi Rams!

Shkodrant do votojn pa dyshim Voltann, kt e dini edhe ju, sepse programi i saj elektoral sht program konkret pr pun dhe dinjitet.

Lexoni dhe kete

PD: SITUATË E RËNDË ME COVID-19 NË SHKOLLA

Informacione shqetësuese vazhdojnë të vijnë çdo ditë në Partinë Demokratike. Numri i rasteve të mësuesve …