Wednesday , 1 April 2020

PARTIA DEMOKRATIKE PERKUJTON BESELIDHJEN E LEZHES

576-vjetori i Besëlidhjës së Lezhës është perkujtuar edhe nga Partia Demokratike. Përfaqësues lokal dhe qëndror të kësaj force politike vendosen buqeta me lule në vendin që perkujton këtë ngjarje të rendesishme që sipas tyre është një bashkim edhe shpirteror i shqiptarëve.

Duke ju referuar tubimit të thirrur nga Presidenti Meta, sekretari ligjor i Partisë Demokratike tha se qytetaret pa ngjyrime politike, duke të ringrihen për mbrojtjen e kushtetutes.

Lexoni dhe kete

ILIR META E QUAN EDI RAMËN ISH-KRYEMINISTËR

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta pasi ndoqi ndeshjen e basketbollit në Shkodër mes Vllaznisë që …