Friday , 19 January 2018

PARTIA SOCIALISTE FESTON 26-VJETORIN E THEMELIMIT

Partia socialiste festoi 26-vjetorin! Ne Shkoder qindra anetare dhe mbeshtetes u bashkuan me feste deri ne oret e vona te mbremjes. Kryetari i partise socialiste Arvit Osja ne fjalen e hapjes, tha se ky 26-vjetor vjen si nje sfide e cila mbaron me daten 25 qershor me fitoren padiskutueshme te  PS.

Me pas edhe kandidatet per deputet kane uruar 26-vjetorin e partise socialiste.

Te rinjte dhe anetare te partise socialiste kane kaluar disa ore ne shoqerine e njeri-tjetrit. Ndersa atmosferes festive iu bashkuan edhe kandidatet per deputet.

 

Lexoni dhe kete

BASHA: NUK KA SHQIPERI NE BE, PA DREJTESI QE NDESHKON KRIMIN

Ndryshe nga kryeministri Edi Rama, i cili bën përgjegjës opozitën se po pengon aspiraten europiane …