Tuesday , 18 January 2022

PAS KRYEBASHKIAKËVE, EDI RAMA PARALAJMËRON MINISTRAT

Pas paralajmërimit ndaj kryebashkiakëve, këtë herë në fokus të kryeministrit Rama kanë qenë ministrat.

Gjatë një takimi me to, Rama u ka bërë të qartë se nëse nuk ka asnjë reagim nga ana e tyre pas rekomandimeve të Agjencisë së Prokurimeve Publike për tendera me probleme, do i çojë në SPAK.

Janë disa objektiva të realizueshëm, që afatet janë të padiskutueshme theksoi Rama.

Lexoni dhe kete

KRYESIA E PD PËRJASHTON SALI BERISHËN NGA PARTIA

Kryesia e PD ka përjashtuar nga Partia Demokratike ish-kryeministrin Sali Berisha dhe disa anëtarë të …