Monday , 21 January 2019

PAULIN MARKU PJESE E KUVENDIT KOMBETAR TE PD-se

Ish Kryetari i Partisë Demokratike në Lezhë Paulin Marku do të jetë pjesë e këshillit kombetar të kësaj force politike.Ai u zgjodh anëtar në kuvendin kombetar të 15 dhjetorit, duke u rendituar një ndër përsonat më të votuar.Një një deklaratë për mediat Marku ka falenderuar të gjithë delegatet për votbesimin e dhënë.

I pyeter nëse kandidimi për Bashkinë e Lezhës është në ambiciet e tijë, Marku dha këtë përgjigje.

Gjatë periudhes 5 vjeçare të drejtimit të degës së Partisë Demokratike në Lezhë Paulin Marku ka dhënë një kontribut të jashtëzakonshem në këtë force politike, duke arritur rezultate konkrete.

Lexoni dhe kete

28-VJETORI I THEMELIMIT TE PD-se NE LEZHE

U mblodhen te gjithe, themelues, ish deputete e deputete te tanishem, ish drejtues dhe kreret …