Breaking News

PAULIN NDOJA: DO STËRVIS PORTIERË DERISA TË MBYLLË SYTË

Pak kohë më parë ka mbushur 73 vjeç megjithatë Paulin Ndoja nuk di të ndalet. Legjenda e portës shkodrane prej një muaji ka nisur sërish punën për stërvitjen e portierëve të rinj të Akademisë Vllaznia. Në një prononcim për televizionin Rozafa ai shprehet se kjo është gjëja që ai të bëjë më mirë se çdo gjë tjetër dhe do ta bëjë atë derisa të mbyllë sytë…

 Paulin Ndoja me siguri që është një shembull për të gjithë. Pasioni i tij për futbollin është i madh dhe vazhdon të japë kontributin e tij për përgatitjen e portierëve të rinj duke premtuar se porta kuqeblu do të jetë e sigurtë edhe për disa vite.

Lexoni dhe kete

VOLEJBOLL/ TË REJAT E VLLAZNISË DREJT KALIMIT NË FINALE

Volejbollistet e reja të Vllaznisë kanë hedhur hapin e parë të rëndësishëm drejt kalimit në …