Tuesday , 18 December 2018

PD E VETMJA FORCE POLITIKE ME PROGRAM PARA SHQIPTAREVE

Ne turin e takimeve elektorale, kandidatet e partise demokratike ne Lezhe jane ndalur ne Kalm te ri, ku kane deklaruar para banoreve se partia demokratike eshte e vetmja force politike qe ne keto zgjedhje u ka paraqitur shqiptareve nje program qe sipas tyre do te luftoje varferine si dhe do ti jap hov ekonomise se vendit.

Heqja e kamatvonesave ne faturat e energjise elektrike ka qene premtim qe kandidatet demokrat kane bere gjate takimit me banoret e Kolshit.

Flota moderne e peshkimit qe do te provokoje efekte pozitive zingjir dhe rruga hyrese drejt zones turistike do te jene te realizueshme per Shengjinin brenda mandatit te pare te republikes se re. Ky ka qene premtimi per banoret e Shengjinit ne takimin me kandidatet per deputet te partise demokratike ne qarkun e Lezhes.

Lexoni dhe kete

VOTIMET, ZGJEDHJET VENDORE NE 2019/ JA SA SHQIPTARE MUND TE VOTOJNE

Ministria e Brendshme ka publikuar ekstraktin e parë të listave zgjedhore për zgjedhjet vendore, të …