Wednesday , 12 August 2020

PD: GRABITJA NE LEZHE SHENJE QE SHTETI KA RENE

Grabitja spektakolare e nje supermarketi ne kryqezimin e Tales tregoi dhe njehere se qytetaret e Lezhes jane te pasigurte.

Ky ka qene regaimi i selise blu ne Lezhe per ngjarjen, ku persona te maskuar si policise dhe te armatosur kryen nje grabitje dhe u larguan pa u shqetesuar nga askush.

Sipas kreut te demokrateve te Lezhes, forcat e policise nuk duhet te sillen rrugeve te qytetit, por te sigurojne jeten e qytetareve e cila eshte e kercenuar do dite.

Lexoni dhe kete

BASHA: TURIZMI, DEGA MË E GODITUR NGA PANDEMIA

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, publikon pamje të plazheve të boshatisur, pasi sipas tij, …