Wednesday , 20 November 2019

“PD ME FORCA TE REJA PER TE RREZUAR QEVERINE E ZHYTUR NE KRIM”

Të deleguarit e Partisë Demokratike në qarqet e vendit tonë kanë nisur punën për riorganizmin e kësaj partie. I deleguari i Partisë Demokratike në Shkodër, Flamur Noka, mori pjesë në mbledhjen e strukurave të PD Shkodër. Ai tha se në fund të këtij proçesi PD do të jetë një parti me forca të reja për të rrezuar qeverinë e zhytur në krim.

Shkodra do të dijë ti japë mesazhe të qarta kujtdo që e shkel më këmbë shtoi Noka.

Sipas Nokës, opozita është e gatshme të bëjë gjithçka që vendi të mos shkojë në zgjedhje me Edi Ramën kryeministër.

Lexoni dhe kete

“POLITIKA NË SHQIPËRI DUHET TË GJEJË RRUGËN E DIALOGUT”

Ambasadori amerikan për Liritë Fetare Ndërkombëtare, Sam Brownback i pranishëm në Konferencën Ndërkombëtare “Feja si …