Wednesday , 29 September 2021

PD N HAJMEL, BESIM PR FITORE T THELL M 21 QERSHOR

Strukturat e Partis Demokratike n Hajmel jan t angazhuara pr nj fitore t thell n zgjedhjet e 21 Qershorit. Nj fakt i till sht pohuar edhe gjat mbledhjes me strukturat e ksaj force politike n Hajmel. Gjat takimit me kandidatin e PD-s pr Bashkin Vau Dejs, Zef Hila, antar t strukturave t Partis Demokratike n Hajmel kan garantuar se fitorja do t jet e thell n 21 Qershor.

Por pas ktij takimi, kandidati i Partis Demokratike n Bashkin Vau Dejs, Zef Hila, sht takuar edhe me banor t Hajmelit, n takime der m der, per tu njohur me hallet e shumta por edhe problemet t cilat per burokraci t instiucioneve nuk kan marr zgjidhje.

Gjat ktyre takimeve, kandidati Zef Hila, ka garantuar se do t ndrmerren t gjitha hapat ligjore per ti vn n rrugn e duhur.

Lexoni dhe kete

NIS PROÇESI MESIMOR NE 41 SHKOLLAT E LEZHES

8637 nxënës nisen këtë të hënë vitin e ri shkollor në Lezhë, nga të cilët …