Tuesday , 16 August 2022

PD PRMBYLL FUSHATN ELEKTORALE N SHKODR

Mbyllja e fushats s Partis Demokratike n Shkodr sht kurorzuar me nj miting madhshtor ku mijra qytetar kan vrshuar n shesh pr t deklaruar se fitorja e Partis Demokratike dhe e Voltana Ademi sht e sigurt. Kryetari i Partis Republikane Fatmir Mediu tha se alternativa qa ofron Voltana Ademi sht nj platform q Shkodra meriton.

Voltana Ademi prpara mijra qytetarve garantoi se do t punoj fort duke patur prparsi uljen e taksave dhe punsimin e ndershm.

Uragani shkodran ka qen i paprmbajtshm n mitingun prmbylls t Partis Demokratike. Kryetari Lulzim Basha tha se ky sht mesazhi q Shkodra i prcjell kandidates s dyzuar dhe dyshes Rama-Meta.

Mijra qytetar shkodran kan dhn mbshtetjen e tyre duke e shndrruar mitingun prmbylls n nj uragan t fuqishm ku Shkodra vulos fitoren e sigurt t Partis Demokratike dhe t kandidates Voltana Ademi me voten e tyre me 21 qershor.

Lexoni dhe kete

PD: BORDET E TRANSPARENCËS BASHKËPUNËTORË NË VJEDHJE

Partia Demokratike vijon akuzat ndaj Bordit të Transparencës përsa i përket lëvizjes në çmime të …