PD SHKODER DEKLARATE PER MEDIAT

Shkodra dhe mbarë Shqipëria po përballet këto orë me një represion policor të një shteti që drejtohet nga banda kriminale e udhëhequr nga kryeministri uzurpator i Kushtetutës dhe ligjeve siç është Edi Rama.

Përballja me këtë klikë, është detyrë dhe emergjencë kombëtare për çdo shqiptar. Duhet shfrytëzuar çdo mundësi, çdo hapësirë, çdo minutë për t’i dalë përballë kësaj fatkeqësie kombëtare me emrin Edi Rama!

Sot, në orën 18.30, Partia Demokratike fton të gjithë banorët e Qarkut Shkodër, në një takim dhe marshim në rrugët e qytetit të Shkodrës.

Të gjithë bashkë mund ta ndalim këtë murtajë që po përpiqet përsëri të vjedhë votimet dhe vullnetin e shqiptarëve, duke i vjedhur për 4 vjet të tjera, siç i ka grabitur, varfëruar e burgosur këto 6 vite!

Prandaj te gjithe bashke ne emer te demokracise, mbrojtjes se republikes dhe kushtetutes, per femijet tane, e te ardhmen tone ne Shkodren e Shqiperine e lire e demokratike.

Lexoni dhe kete

META JEP MESAZHIN E PRERË PËR POLITIKËN

Presidenti Ilir Meta i bën thirrje gjithë politikës shqiptare të mos humbasë më asnjë minutë …