PENSIONISTT PRESIN ME OR T TRA N RADH

Tashm duket s sht kthyer n nj tradit q pensionistt detyrohen t presin m or t tra pr t trhequr pensionin. Pensionistt shprehen se shkak pr kto or pritjeje pas dyerve t posts shqiptare dega Shkodr sht si pasoj e numrit t vogl t sporteleve si dhe si pasoj e ditve t pushimit.

Pensionistt jan dyndur q n ort e para t mngjesit pr t zn radhn dhe pr t kryer pun sa m shpejt por jo t gjith kan qen kaq me fat. Disa her sht dashur dhe ndrhyrja e efektivve t policis pr t qetsuar situatn. Kjo situat prsritet do muaj n ambjentet e posts shqiptare, dega Shkodr.

 

Lexoni dhe kete

TË TJERA PAKO USHQIMORE NGA MYFTINIA SHKODËR

Myftinia Shkodër ka dhuruar disa pako ushqimore këtë të enjte për shoqatën e personave me …