PERBALLJA E OFERTAVE POLITIKE ME KANDIDATET E PARTIVE POLITIKE

Perballja e ofertave politike ishte ne fokus te nje forumi publik te organizuar ne qytetin e Shkodres pasditen e se Henes. Nje takim, ku moren pjese kandidate te 4 forcave politike te Qarkut Shkoder. Te kater kandidatet u ndalen tek punesimi, ku premtuan vende pune dhe fokusin tek rinia ne 4 vitet e ardhshme.

Perballja e ofertave politike eshte nje nisem qe nxit perballjen publike ne lidhje me platformat e te gjitha partive politike qe marrin pjese ne fushaten parlamentare zgjedhore te 25 qershorit ne Shqiperi. Kjo nisem perserit forumet e meparshme te realizuara ne prag te zgjedhjeve te 2013 – 2015.

Lexoni dhe kete

PROÇEDOHET NE GJENDJE TE LIRE, REAGON KRYETARI I FRPD SHKODER

Pas proçedimit në gjëndje të lirë nga policia vendore e policisë Shkodër, për protestën e …