Thursday , 29 October 2020

Pergjaken rruget e Shkodres, 2 te vdekur nga aksidentet!

Nje 55- vjecar ka humbur jeten pasi eshte perplasur nga nje automjte. Rexhep Cani 55 vjec ka humbur jeten ndersa po levizte ne kembe prane BeLtojes. Ky I fundit eshte perplasur automjeti tip benz me targa SH6306D qe drejtohej nga kryetari I keshillit te komunes se Berdices nikolin shati I cili eshte shoqeruar menjehere nga policia e shkodres. Nderkohe n aksin Shkoder Koplik, prane vendit te quajtur tek lokal Brajan n hyrje t qytetit Koplik,Malesi e Madhe, mjeti Tip Ford me targa AA 225 HV me drejtues shtetasin Edison Brui, vje 30, banues ne fshatin Gradec, Malesi e Madhe, ka perplasur kembesorin, shtetasin: S. T, rreth 60 vje, banues ne fshatin Grude Fushe, Malesi e Madhe, i cili ka gjetur vdekjen e menjehershme. Nderkohe ne vendngjarje kane mberritur grupet hetimore per zbardhjen e plote te ketyre ngjarjeve

Lexoni dhe kete

SHKODRA NË ‘DAREN’ E KRIMEVE TË PA ZBULUARA

Rajoni i Shkodrës dy muajt e fundit ka qenë i përfshirë në ngjarje të rënda …