Sunday , 17 December 2017
Breaking News

PERMIRESIMI I SHERBIMIT TE KULLIMIT NE BASHKINE SHKODER

Permiresimi i sherbimit te kullimit ne Bashkine Shkoder permes perfshirjes qytetare ne proceset e konsultimit, advokimit dhe monitorimit, ishte ne fokus te nje takimi te zhvilluar ne sallen e Keshillit Bashkiak Shkoder. Ne kete takim moren pjese fermere nga Velipoja, Dajçi, Ana e Malit, Gur i Zi dhe Berdica. I pranishem ne bashkebisedim me fermeret ishte edhe n/kryetari i Bashkise Shkoder, Arben Gjuraj.

Ndersa, fermeret folen politikave te ndjekura nga bashkia per kanalet kulluese.

Ky takim ka si qellim permiresimin e sherbimit te kullimit ne bashkeveprim dhe bashkerendim me komunitetin.

Lexoni dhe kete

QENDER PER PERSONAT ME AFTESI NDRYSHE NE MIRDITE

Mirdita tashmë ka një qender për përsonat për përsonat me aftësi ndryshe.Ngritja e qendres “Mëso …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin