Saturday , 25 November 2017

PERMIRESOHET MENAXHIMI I MBETJEVE NE NJESINE RRETHINA

Situata e menaxhimit te mbetjeve ne njesine administrative Rrethina te Bashkise Shkoder eshte permiresuar ndjeshem. Nje gje e tille pohohet nga kreu i kesaj njesie, Vlash Pjetri, i cili falenderon operatorin e pastrimit. Sipas Pjetrit, nga momenti qe ky operator kam marre persiper menaxhimin e mbetjeve nuk ka pasur probleme.

Pastrimi ne pjesen me te madhe te fshatrave kryhet 1 here ne dite, nderkohe qe problem mbeten mbetjet inerte.

Sipas Pjetrit, edhe pastrimi ne oborret e shkollave kryhet nga vete kjo njesi administrative.

Lexoni dhe kete

6000 BIZNESE RREZIKOJNE TE MBYLLEN NGA SKEMA E TVSH-se

6 mijë biznese të vogla. rrezikojnë të mbyllen nëse përfshihen në skemen e TVSH-së, është …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin