Friday , 22 October 2021

PERPLASEN 2 AUTOMJETE, PLAGOSEN BURRE E GRUA

Një çift bashkëshortesh mbeten të plagosur rëndë pas përplasjes së dy automjeteve në autostraden Milot-Mamurras. Aksidenti ndodhi mbrëmjen e së dieles në vendin e quajtur kryqezimi i Patokut. Sipas të dhënave dy atomjete njëri tip benz dhe tjetri volsëagen u përplasen me njëra tjetren dhe për pasoje të lënduar mbeten burre e grua që po udhetonin me mjetin tip benz.

Ata janë dërguar me urgjence drejt spitalit të Traumes në Tiranë dhe pasi kanë marrë ndihmen e parë mjekësore mësohet se ndodhen jashtë rrezikut për jeten. Policia rrugore e cila mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes po punon për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti ku u plagosen dy përsona.

Lexoni dhe kete

VRASESI I OFICERIT NE LEZHE KISHTE KALLEZUAR POLICINE PER DHUNE

21-vjeçari Aldi Rama i cili ekzekutoi oficerin e krimeve në policinë e Lezhës Saimir Hoxha …