Thursday , 22 August 2019

PJETRI SI RAMA: KUSH PRISH ZGJEDHJET DO PERBALLET ME LIGJIN

Kush prish proçesin zgjedhor do përballet me ligjin. Kështu u shpreh ndër të tjera, kandidati për kryetar bashkie Shkodër nga Partia Socialiste, Valdrin Pjetri. Mbrëmjen e së mërkurës, Pjetri organizoi një takim me gazetarët e Shkodrës, ku foli edhe për sigurinë publike në Shkodër.

Pjetri dha edhe 2 mesazhe për zgjedhjet e 30 qërshorit dhe programin e tij.

Gjatë përgjigjeve, Pjetri përmendi edhe disa nga investimet që do kryhen nga qeveria në Qarkun Shkodër.

Lexoni dhe kete

BARDH SPAHIA – RAMËS: MOS E PROVOKO SHKODRËN!

Edhe ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia, ka reaguar pas vendimit të Ministrisë së Financave për t’i …