Monday , 20 September 2021

PLAGOSET 19-VJEÇARI ME THIKE NE QENDER TE SHKODRES

Nje 19 vjeçar ka mbetur i plagosur me thike mesditen e se enjtes ne Shkoder. Ngjarja ka ndodhur ne afersi te shkolles 28 nentori te Shkodres. 19 vjeçari Igli Pallosha pas nje konflikti te castit me bashkomoshatarin e tij ky i fundit e ka goditur me thike ka hedhur thiken dhe eshte larguar.

Kane qene kalimtaret e rastit te cilet e kane transportuar 19 vjeçarin ne urgjencen e poliklinikes dhe kjo e fundit e ne urgjencen e spitalit te shkodres. Nga sa mesohet 19 vjecari i eshte nenshtruar menjehere nderhyrjes kirurgjikale pasi gjendja e tij shendetesore paraqitet e rende.

Policia ne vebd ngjarje ka nisur verifikimin e kamerave te sigurise se se shkolles 28 nentori dhe te objekteve tjera per rreth per te bere te mundur identifikimin e autorit te kesaj ngjarje.

Lexoni dhe kete

DËMTOHET RËNDË NË PUNË NJË 43-VJEÇAR NË LAÇ

Një 43-vjeçar nga Lushnja mbeti i plagosur rëndë, pasi u aksidentua ne punë. Ngjarja ndodhi …