Friday , 15 December 2017

PLAGOSET 19-VJEÇARI NE LAGJEN TEPE, JA EMRI

Nje djale i ri eshte plagosur sot ne mbremje ne lagjen Tepe ne Shkoder.

Sipas burimeve, i plagosuri eshte Nikolin Lame, 19 vjec, i cili ndodhet jashte rrezikut per jeten ne spitalin rajonal.

Ne vendngjarje ka shkuar policia e cila ka nisur hetimet. Ende nuk dihen motivet e ngjarjes.

Lexoni dhe kete

TRAFIKONIN 45 KG MARIJUANË, NË PRANGA DY SHQIPTARË

Policia italiane ka arrestuar në flagrancë 3 persona, dy shqiptarë e një italian, me akuzën …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin