PLAGOSET 19-VJEÇARI NE LAGJEN TEPE, JA EMRI

Nje djale i ri eshte plagosur sot ne mbremje ne lagjen Tepe ne Shkoder.

Sipas burimeve, i plagosuri eshte Nikolin Lame, 19 vjec, i cili ndodhet jashte rrezikut per jeten ne spitalin rajonal.

Ne vendngjarje ka shkuar policia e cila ka nisur hetimet. Ende nuk dihen motivet e ngjarjes.

Lexoni dhe kete

DIGJET BANESA NE QYTETIN E LAÇIT

Nje hyrje apartamenti ne lagjen nr 4 ne qytetin e Lacit, pas gjykates eshte djegur …