Wednesday , 29 June 2022
Breaking News

PLAGOSJA E VINÇENS PIROLIT NË SHKODËR?

Pas deklaratës së Vinçens Pirolit se është qëlluar në Shkodër, policia e Shkodrës ka ushtruar kontrolle këtë të marte te Ura e Bahçallekut dhe Ura e re e Bunës, lidhur me plagosjen e 34-vjeçarit.

Gjithashtu, mësohet se janë marrë kamerat e sigurisë të subjekteve dhe qytetit në zonat ku dyshohet se ka ndodhur ngjarja.

Ndërkohë, një person është shoqëruar dhe marrë në pyetje.

Por deri tani, policia e Shkodrës nuk ka gjetur asnjë gjurmë që ka lidhje me plagosjen e Pirolit.

Lexoni dhe kete

SULMI ME EKSPLOZIV PALLATIT NE SHENGJIN

Gjykata e Lezhës ka dënuar me 4 vite burg Erald Pajtanin i cili në bashkëpunim …