PLAGOSJE ME ARME ZJARRI NE QYTETIN E SHKODRES

Nje plagosje me arme zjarri eshte rregjistuar para disa minutash ne Lagjen Dergut te qytetit te Shkodres.

Sipas njoftimit te policise, nje 53-vjecar eshte plagosur me arme zjarri ne hyrje te pallatit.

Ai eshte derguar ne spital ku ndodhet jashte rrezikut per jeten. Policia ndodhet ne vend-ngjarje.

I plagosur ka mbetur shtetasi Ridvan Kruja.

Lexoni dhe kete

“ARREST ME BURG” PER GJEKSON PUSIN

“Arrest me Burg” eshte masa e sigurise e caktuar per Gjekson Pusin, i cili akuzohet …