Wednesday , 26 June 2019

PLAGOSJE ME THIKE NE SHKODER

Një plagosje me thikë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të zonës së njohur si shkolla pyjore.

Paraprakisht thuhet se ka mbetur i plagosur 20 vjeçari me inicialet N.P, nderkohe autori i dyshuar i ngjarjes është shtetasi me inicialet A.P.

Forcat e rendit kanë shkuar në vendin e ngjarjes. Ende nuk ka detaje të hollësishme rreth rastit.

Lexoni dhe kete

POLICIA E SHKODRËS PROÇEDON 47 SHTETAS

Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër, ashtu si çdo fillim jave, ka publikuar masat e ndërmarra …