Wednesday , 2 December 2020
Breaking News

“PLAN ME BE PËR DALJEN NGA KRIZA DHE MBËSHTETJEN E FAMILJEVE”

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim me ambasadorët e vendeve të BE. Basha tha se është diskutuar për një plan ekonomik me BE për mbështetjen e qytetarëve dhe bizneseve. Kryedemokrati i bëri dy kërkesa ambasadorëve, mbështetjen politike për integrimin dhe ekonomike për shkak të pandemisë.

I pyetur nëse opozita do të rikthehet në tryezën e Reformës Zgjedhore, Basha u shpreh se për opozitën është kusht që t’iu ofrojë shqiptarëve zgjedhje të lira e të ndershme.

Sipas Bashës, Rama shkatërroi teatrin e po shkatërron edhe Shqipërinë.

Lexoni dhe kete

BASHA: SHQIPËRIA ËSHTË SHPOPULLUAR NGA TË RINJTË NË 7 VITE TË RAMËS

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka zhvilluar këtë të hënë një takim me nëna, të …