Saturday , 24 October 2020

PLAZHI I VELIPOJS, MUNGOJN HAPSIRAT PUBLIKE

 

Mungesa e plazheve publike n bregdetin e Velipojs sht nj nga problemet m t mdha me t cilat ndeshen pushuesit. Qytetart thon se cilsia e shrbimeve sht rritur ndjeshm, por mungesa e zonave publike prbn nj problem m vete.

Prej vitesh, plazhi i Velipojs sht kthyer n nj nga destinacionet m t rndsishme pr pushuesit vendas dhe t huaj.Velipoja njihet m s shumti pr detin e pastr, rrn kurative, lagunn me nj shumllojshmri gjallesash dhe pyjet me bimsi t dendur.

Lexoni dhe kete

NIS PUNA PËR RIKONSTRUKSIONIN E RRUGËS “MYZYRAJ” NË DOBRAÇ

Ka nisur puna për rikonstruksionin e rrugës “Myzyraj” në Dobraç të Njësisë Administrative Rrethina, faza …