Wednesday , 30 September 2020

PLORI: JAM I LUMTUR, RIKTHEHEM PAS 10 VITESH “NË SHTËPI”

Elvis Plori ka qenë risia e prezantimt të stafit të ri teknik të Vllaznisë ditën e sotme. Trajneri shkodran që deri para disa ditësh drejtoi Besëlidhjen, tani do të jetë pjesë e kuqebluve duke qenë krahu i djathtë i trajnerit Brdariç, por edhe i drejtorit Djarmati.

Në prononcimin e tij për mediat, ai është shprehur se e mirëpret një rikthim të tillë tek Vllaznia pas 10 vitesh dhe ka përsëritur sërish të njëjtën shprehje, se për këtë skuadër është i gatshëm të bëjë çdo punë…

Plori dhe i gjithë stafi i Vllaznisë ndërkohë kanë nisur menjëherë nga puna sepse tashmë për ta është detyra më e vështirë, kompletimi i skuadrës me lojtarët e duhur dhe kjo nuk do të jetë aspak e lehtë.

Lexoni dhe kete

LIBOHOVA & DUKA: PRESIM REAGIMIN E QEVERISË PËR FUTBOLLIN

Kaosi në futbollin shqiptar vazhdon ende dhe po ashtu edhe bojkoti. Të gjithë ekipeve janë …