PLOTESOHET FORMULARI A1 NE QARKUN SHKODER

Maturantt e qarkut t Shkodrs kan plotsuar me datat 19 dhe 20 mars formularin A1.Qytetit I Shkodres, Pukes, Lezhes, Malesi se Madhe, Kurbin dhe Miredite kan plotsuar formularin A1. N gjimnazin publik 28 Nntori kan plotsuar kete formular 198 maturant, dhe lnda m zgjedhur nga kta t fundit ishte anglishtja kjo pohohet nga drejtoria e ksaj shkolle Albana Bushati.

Diten e premt ka prfunduar plotsisht plotsimi i formularit A1 dhe kan plotsuar kt formular 2660 maturante.

Ndrkohe q plotsimi i Formularit A1Z do t nis n 25 mars dhe do t prfundoj n 30 mars, ndrsa data 31, do t jet pr t kandidatt q nuk kan mundur t aplikojn n ditn e prcaktuar.

Lexoni dhe kete

RRITJA E ÇMIMIT TË NAFTËS, KONFINDUSTRIA KUNDËR BALLUKUT

Konfindustria shprehet e shqetësuar lidhur me nismën e fundit të Ministres së Infrastrukturës dhe Energjisë, …