POLICIA E SHKODRES SHPALL NE KERKIM AUTORIN E DYSHUAR PER VRASJEN E ANGJELIN SHKAMBIT ( EMRI )

Policia e Shkodres shpall ne kerkim shtetasin Artan Koceku, 27-vjec, i dyshuar si autor i vrasjes se Angjelin Shkambit.
Policia po punon per kapjen e tij.
Artan Koceku eshte i denuar me burg, per vjedhje te kryer ne bashkepunim dhe demtim prones se tjetrit.
Nderkohe, ka qene me leje nga burgu i Fushe-Krujes, ndersa kete te hene ka pasur per tu rikthyer ne burg.
Shkak dyshohet te kete qene nje ceshtje borxhi.

Lexoni dhe kete

JA ÇFARE NDODH MES DY AUTOMJETESH NE AKSIN SHKODER – LEZHE

Shkoder Informacion Paraprak Më datë 28.06.2018, ora 16:20, jemi njoftuar se ne aksin rrugor Shkoder-Lezhe, …