Wednesday , 20 September 2017

POLICIA MALAZEZE ARRESTON 25- VJEÇARIN, AUTORIN E ATENTATIT ME TRE TE PLAGOSUR

Pak orë pas ngjajres së rëndë policia malazeze ka arrestuar 25- vjecarin Aurel Ahin në Krajë të Malit të Zi. Në momentin e arrestimit nga policia e malazeze, I riu nuk ka bërë rezistencë. Fillimisht sipas dëshmive, 25 vjecari  veshur me kanatiere dhe me kapele ka hyrë në një lokal ne Kraje ku ka kërkuar ujë. Teksa personat që ndodheshin aty kanë konstatuar njolla gjaku kanë njoftuar menjëherë policinë.

Sipas tyre, autori u ka thënë se ishte nga Lezha dhe se kishte pasur një problem ndaj dhe ishte gjakosur por kjo nuk i ka bindur ata. Pikersiht të dhënat e vendosura në dispozicion nga dëshmitarët, konfimuan edhe më tepër se autor i ngjarjes është 25 vjeçari Aurel Ahi. Në ndjekje të tij u vu Policia Malazeze, e cila e ka arrestuar pas disa oresh nga kryerja e krimit ku mbeten të plagosur 3 përsona.

 

25- vjecari do të shoqërohet në policinë e Malit të Zi dhe më pas drejt Shqipërisë.

Lexoni dhe kete

U ARRATIS NGA KOMISARIATI I PUKES, KAPET I ARRESTUARI PER GRABITJE

Ka marre fund kete te Premte arratia 6-ditore e 20-vjeçarit Emirjon Nika. Ky i fundit …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin