Saturday , 24 March 2018

POLITIKA URON KURBAN-BAJRAMIN

Edhe perfaqesuesit e politikes ne nivele lokale dhe qeveritare kane uruar festen e kurban bajramit per te gjithe besimtaret myslimane

 

Urimet e perfaqesuesve te politikes kane qene per me shume mbaresi dhe mirqenje, ku kete te fundit ne fakt e kane pikerisht ato ne dore nepermjet qeverisjes se tyre.

 

Lexoni dhe kete

MILLJA: SHQETESIM MBETET PIKA KRITIKE E LIQENIT TE SHKODRES

Pika kritike e liqenit të Shkodrës mbetet shqetësim për prefektin e Qarkut Shkodër, Çesk Millja. …