Wednesday , 1 April 2020

PRAG NDESHJA BESELIDHJA – KASTRIOTI

Ekipi lezhjan i Besëlidhjes do të kërkoje fitore në ndeshjen e së dieles përballë Kastriotit të Krujes. Trajneri i Besëlidhjes Elvis Plori e konsideron këtë ndeshje si një sfidë mjaft të vështire, ndërsa shton se ekipi që ai drejton do të jetë i plotë në këtë ndeshje që do të luhet në Lezhë.

Besëlidhja kërkon mbështetjen maksimale të tifozerisë në këtë ndeshje përballe Kastriotit.

Sigurimi i 3 pëkëshit në ndeshjen e së dielles përballë Kastriotit do të ndihmonte Besëlidhjen për tju afruar kreut në rënditje, pasi objektivi i këtij ekipi është ngjitja në superligë.

Lexoni dhe kete

FSHF U PROPOZON KLUBEVE 3 VARIANTE PËR KAMPIONATIN

Ndërprerja e kampionatit për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi, u ka krijuar një …