Monday , 16 September 2019

PREMTIMET E KOKAJT, BHEN REALITET!

Premtimet e dhna nga kandidati i Partis Demokratike n bashkin e Malsise s Madhe, Anton Kokaj kan nisur t kthehen n realitet. Rruga e fshatit Fund-Brij n komunn e Gruemirs ka nisur t rikonstruktohet pas premtimit t br nga kandidati Kokaj vetm pak dit m par gjat takimit me banort e ksaj zone. Kjo rrug prej 12 vitesh ishte ln n mshire t fatit ndrsa pr t sht kujtuar vetm Anton Kokaj i cili ka nisur punn pr rikonstruksionin e plot t ksaj rruge. Kokaj ka marr falenderimet nga banort e Fund- Brijs pr kt investim q tashm u b realitet.

Investimi n uj t pijshm dhe infrastruktur sht prioriteti i kandidatit t djatht pr bashkin e Malsis s Madhe, Anton Kokajt, ndrsa pas fitores me 21 qershor do t nis puna n t gjith Malsin e Madhe e cila u la n mshire t fatit gjat qeverisjes s majt, pavarsisht premtimeve boshe t bra nga prfaqsuesit e mazhorancs.

 

Lexoni dhe kete

RROTACIONI NE KESHILLIN E QARKUT LEZHE

Rrotacioni i pushtetit në Këshillin e Qarkut Lezhë nuk ka kaluar pa incidente. N/kryetari i …