“PRESIDENTI DUHET TË CAKTOJË NJË DATË PËR ZGJEDHJE TË PJESSHME NË SHKODËR”

Situata në Bashkinë e Shkodrës duhet të marrë një zgjidhje nga presidenti i Republikës, i cili duhet të caktojë tashmë një datë për zgjedhje të pjesshme në këtë bashki. Mundësi tjetër nuk ka. Kështu u shpreh i deleguari i PS për Shkodrën Arben Pëllumbi.

Ai bëri me dije se me vendim të kryesisë së PS është shkrirë struktura drejtuese e kësaj force politike në Shkodër.

Në mbledhjen e Partisë Socialiste Shkodër nuk munguan as debatet mes anëtarëve.

Lexoni dhe kete

BASHA, TAKIM ME DHOMËN E TREGTISË DHE INDUSTRISË

Kryedemokrati Lulzim Basha është takuar këtë të dielë me Dhomën e Tregtisë dhe Industrisë për …