PRESIDENTI META NDERON DY ISH-SPORTISTËT SHKODRANË

Presidenti i Shqipërisëë, Ilir Meta, ka vlerësuar futbollistin e shquar Ferid Rragami dhe atletin e mirënjohur Vildan Tufi me Titullin “Mjeshtër i Madh”. Në ceremoninë solemne të organizuar në Institucionin e Presidentit të Republikës, Kreu i Shtetit i akordoi Titullin e lartë dy figurave të njohura të sportit shkodran.

Për këtë vlerësim folën edhe dy ish-sportistët e Vllaznisë…

Rragami dhe Tufi kanë dhënë një kontribut të çmuar në sportin shkodran dhe shqiptar.

Lexoni dhe kete

COVID-19, BASHA ME THIRRJE PËR QYTETARËT

Kreu i PD, Lulzim Basha, iu ka bërë thirrje qytetarëve dhe bizneseve që të marrin …