Thursday , 6 October 2022

PROÇEDIM PENAL PER KRYEBASHKIAKEN VOLTANA ADEMIN

Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi e quan “vendim politik” të Edi Ramës procedimin penal që policia ndërmori sot me akuzën se pengon votuesit.

Voltana Ademi: “Procedimi penal ndaj meje është vendimi politik i Edi Ramës i cili me çdo kusht kërkon të bëjë zgjedhje komuniste. Unë veproj vetëm në bazë të ligjit.”

Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi e quan “vendim politik” të Edi Ramës procedimin penal që policia ndërmori sot me akuzën se pengon votuesit.

Voltana Ademi: “Procedimi penal ndaj meje është vendimi politik i Edi Ramës i cili me çdo kusht kërkon të bëjë zgjedhje komuniste. Unë veproj vetëm në bazë të ligjit.”

Voltana Ademi: “Sot jemi akoma më 30 qershor. Akoma nuk ka mbaruar përpjekja jonë jemi ende në orët e para të 30 qershorit”

Lexoni dhe kete

HAPJA E NEGOCIATAVE, NGRIHET FLAMURI I BE PARA KRYEMINISTRISË

Në godinën e kryeministrisë është ngritur këtë të mërkurë flamuri i BE-së pas hapjes së …