Breaking News

PROÇEDIMI PENAL, REAGON KREU I PD-se LEZHE

Me proçedimet penale ndaj parfuesve të Partisë Demokratike, Kryemintri Edi Rama po kërkon të eliminoje opozitem, por nuk do ta lejojmë një gjë të tillë.Kështu shprehet Kryetari i Partisë Demokratike në Lezhë Paulin Marku, sipas të cilit forca politike që ai drejton do të vijojë të mbështetes hapur interesat e qytetareve.Marku ka ftuar dhe socialistet e ndershem që të distancohen, nga ky kryeminister i cili përfason vetem interesat e botes së krimit.

Kryedemokrati i Lezhës Paulin Marku, sëbashku me përfasues të tjere të opozitës o proçeduan penalisht për protesten e zhvilluar një javë më parë në kryqëzimin e Milotit.

 

Lexoni dhe kete

KRYEMINISTRI EDI RAMA MBERRIN NESER NE SHKODER, ZBARDHET AXHENDA

Eshte zbardhur axhenda e vizitës së kryeministrit Edi Rama në Shkodër. Raportohet se Rama bashkë …