PROCREDIT BANK INAGURON “24 ORĖ NĖ 7 DITĖ”

ProCredit Bank ka inauguruar Zonėn 24 orė nė 7 ditė tė javės tė vetėshėrbimit nė qytetin e Shkodrės. Ky ėshtė njė investim qė ka pėr synim tė sjellė risi nė tregun bankar shqiptar nė mėnyrėn e kryerjes sė transaksioneve bankare rutinė si pėr klientėbiznesi, ashtu edhe individė private. 24 orė nė 7 ditė tė javės janė tė pozicionuara pranė ēdo Agjencie ProCredit dhe klientėve tė bankės iu mundėsohet pėrdorim i shėrbime bankare 24 orė, gjatė 7 ditėve tė javės.

Gjate ceremonise se prezantimit te kesaj dege, e pranishme ne kete aktivitet ka qene edhe kryebashkiakja e Shkodres Voltana Ademi.

 

E veēanta e kėtyre zonave ėshtė se nė to janė tė vendosura pajisje tė tilla tė teknologjisė sė lartė, tė cilat i mundėsojnė klienteve tė kryejn vetė njė gamė tė gjėrė shėrbimesh bankare, shpejt dhe pa u kufizuar nga orari zyrtar i bankės. Pėr tė hyrė dhe marrė shėrbime bankare nė kėtė zonė gjatė 24 orėve, duke pėrfshirė dhe fundjavėn, mjafton qė klientet te jen tė pajisur me njė kartė debiti, ose krediti.

Lexoni dhe kete

MINISTRIA E FINANCAVE I PƋRGJIGJET PD PƋR INVESTIMET E HUAJA: 2 MLD EURO NƋ DY VITE

Ministria e Financave dhe EkonomisĆ« ka reaguar ndaj akuzave tĆ« PartisĆ« Demokratike se investimet e …