Friday , 27 November 2020

PROGRAMI I BASHKISË SHKODËR PËR FESTAT E NËNTORIT

Kryetari i veteranëve të LANÇ Shkodër, Zamir Llazani, ka shprehur indinjatën e tij që në programin e Bashkisë Shkodër për festat e nëntorit, mungon data 29 nëntor.

Sipas tij, kjo datë ka specifikë sepse është edhe dita e çlirimit të Shkodrës.

Ai nuk kursen kritikat ndaj Ademit…

Vetë kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, e ka cilësuar para 2 vitesh, 29 nëntorin si një ditë të zezë për kombin shqiptar.

Lexoni dhe kete

MANASTIRLIU: TESTIMET E SHPEJTA DO VIJNË BRENDA DHJETORIT

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, nga Kuvendi foli për masat që janë marrë në këtë …